خانه خلاقیت طاقه چیان برندی با اصالت ایرانی است که با محوریت هنر و فرهنگ در شاخه های مد و پوشاک، زیورآلات و آرت دکور فعالیت دارد.

مبنای اصلی ما در این مجموعه ، تولید و ارايه محصولاتی است، که علاوه بر کاربردهای رایج آنها، با استفاده از همنشینی رنگ و  نقش و حروف، هر کدام دارای ارزشی مشترک و انسانی باشد که بتواند، مفاهیم عمیق و زیبایی های یک اثر هنری را در بر گیرد.

خانه خلاقیت طاقه چیان، چندیست جامعه مخاطبانش را شناخته و بازخورد خوبی از آنها دریافت کرده  است.
این مجموعه هیچگاه خود را در مقایسه بابرندهای دیگر قرار نداده ، اما در پی ایجاد جایگاهی خاص در این میان است.انتخاب این رویکرد در دنیای شلوغ و پر از رقیب مد با انبوهی از پوشیدنی های متنوع  که همواره در تیراژهای میلیونی در جریانند ،  جسارت و عشقی بی پایان به هنر را می‌طلبد.

خانه خلاقیت طاقه چیان سعی دارد با ارائه سبکی متفاوت ، مخاطبانش بتوانند بازتاب هنر و فرهنگ را نه فقط در قاب تابلوهایی در نمایشگاه های هنری ،  بلکه در جریان زندگی حس کنند.
این گروه با توجه به تلاشی که داشت در طی دوسال فعالیت، توانست  دو گالری فروش مستقل را در دو نقطه شمال و شمال غرب تهران تاسیس کند  همچنین سی پایگاه فروش دپارتمانی و تجاری را در سطح ایران مدیریت و تامین نموده است. شکل بسته بندی هایی متمایز کالاها با هدف احترام به مخاطب از همان ابتدای کار ، ردی ماندگار و خوشایند بر ذهن انتخابگر آنها گذاشت .

آدرس ما
  • شعبه ۱ – تهران نبش چهارراه سعادت آباد مجتمع تجاری رویال طبقه همکف مقابل پله برقی واحد G7
  • شعبه ۲ – تهران چهارراه فرمانیه مجتمع تجاری پارک سنتر طبقه دوم واحد ۱۱۲
تلفن تماس

۰۹۱۲۰۷۰۸۶۱۵

ایمیل

info@mehditaghechian.com

My Cart
Wishlist
اخیرا مشاهده شده
Categories